Inwestor Bitcoin, który widział kraksę Bitcoin’a w 2019 roku przewiduje, że na horyzoncie jest ogromny bieg byków BTC, ale nie przed tym, jak wstrząsnie on uczestnikami rynku.

W nowym wątku Twittera, krypto strateg Dave Wave mówi jego 33.000 zwolenników, że choć wierzy, że Bitcoin w końcu wybuchnie z obecnego zakresu i uruchomić nowy cykl byka, oczekuje, że największy krypto waluta przejść przez znaczną korektę pierwszy.

Źródło: Dave the Wave/Twitter

W oparciu o pseudonimowy wykres handlowca, moneta królewska może zanurzyć się nawet do 6 900 dolarów, zanim odzyska i przekroczy opór przekątnej wieloletniego trójkąta. Mówi on, że jego krótkoterminowy niedźwiedzi widok zostanie unieważniony, jeśli byki zdołają wysłać górną kryptokurtę powyżej 10.600 dolarów. Dave mówi, że przekonywujące przełamanie długoterminowego oporu spowoduje, że Bitcoin Billionaire przed końcem 2022 r. wypali 100.000 dolarów.

Dave nie jest jedynym analitykiem, który przewiduje załamanie w najbliższym czasie. Współzałożyciel Blackroots i kryptoński doradca inwestycyjny Ryan Scott twierdzi, że firma BTC nie wyjdzie z tego stanu rzeczy nawet, jeśli wybije się z wieloletniej konsolidacji.

„Bez względu na wszystko, jako prawdziwy head up dla wszystkich tych, którzy są hiper-bullish [na] BTC. Jeśli to wyjdzie poza ten zakres, w pewnym momencie prawdopodobnie pojawi się szalony knot shakeoutowy, który narusza to, co uważasz za najniższy poziom, który może być naruszony dla struktury rynku“.